(3) Kultura, historie, umění & kreativita

Fotíme děti a další neposedy (Číslo kurzu: B3019)

Fotit malé neposedy je výzva.

A přesto, pokud je nezachytíte teď, čas uteče a jednou třeba budete litovat, že jste se nepustili do focení, když vaše ratolesti byly nejroztomilejší.

Průměrných fotek s automatikou se dá dnes „nasekat“ velké množství. Pokud ale chcete mít mimořádné a originální záběry, musíte vědět, jak na to. Nebo chcete z fotek sestavit foto knihu pro vaše dítě, která ho bude doprovázet celý život? A současně bude vizitkou vaší práce? K tomu ani ten nejdražší fotoaparát sám o sobě nestačí.

K tomu potřebujete odborníka na dětskou fotografii, který ví, jak na to.

Naše lektorka říká

Prozradím vám své tipy a triky pro jedinečnou dětskou fotografii a poradím, jak přemluvit i toho největšího neposedu, aby zapózoval…Podíváme se i na nastavení vašeho fotoaparátu a probereme základy kompozice a expozice. Můžete si přinést vytištěné snímky na které se podíváme po technické stránce.

 

Pro koho to je?

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí kvalitně a kreativně zachytit děti ať už při běžných denních činnostech, nebo jako aranžovaný portrét. A nejen zachytit, ale získat tipy, jak dále zpracovat či upravit.

Pokud vás zajímá práce naší lektorky, podívejte se na její web.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

Fotíme děti a další neposedy

Místo konání

Klubovna v bývalé hasičárně vedle Penny
Radotínská 1128
Černošice
252 28

Klubovna v bývalé hasičárně vedle Penny

Termín a čas

25. 05. 2019. , 11:00 - 14:00

Lektor

Monika Hůlová Monika Hůlová

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail