(4) Zdraví, pohyb & životní styl

Jógou proti bolestem zad (dopoledne) (Číslo kurzu: C4012)

Zde se jedná o terapeutická cvičení doplněná o relaxační a dechové techniky. Program vznikl na základě spolupráce s lékaři a fyzioterapeuty. Cvičení vyzkoušeli lékaři, jógoví instruktoři, rehabilitační pracovníci a mnoho lidí trpících bolestmi zad a potvrdili jejich pozitivní účinky. V lekci jsou zařazena relaxační, protahovací a posilovací cvičení. Cvičební program Jógy proti bolestem zad obnovuje svalovou rovnováhu, protože uvolňuje ztuhlé svaly, protahuje svaly zkrácené a posiluje svaly ochablé. Tím se automaticky zlepšuje držení těla.

Stačí si jednou zacvičit a bolest je pryč?

Samozřejmě ne. Nicméně se seznámíte s řešením proti bolesti zad. Jestli si následně vyhledáte vhodné pokračování nebo na základě tohoto cvičení budete pokračovat sami, to už záleží na vás.

Z výše uvedených důvodů má cvičební program Jógy proti bolestem zad velký přínos pro lidi, kteří mají zájem udržovat svoje záda zdravá. Je určen jak pro úplné začátečníky, kteří nemají s jógou dosud žádnou zkušenost, tak i pro pokročilé s bohatými zkušenostmi s praktikováním jógy. Mezi námi je jen velmi málo lidí, kteří nikdy neměli problémy se zády a právě tito lidé by měli jógu proti bolestem zad vyzkoušet. Program však procvičuje nejen záda, ale i celé tělo a přispívá k celkové harmonii těla, ducha a mysli.

Na lekci si pokud možno přineste vlastní podložku na cvičení a deku na zateplení – na úvodní a závěrečnou relaxaci.

 


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

Jógou proti bolestem zad (dopoledne)

Místo konání

Sokol Černošice
Fügnerova 263
Černošice
25228

Sokol Černošice

Termín a čas

17. 10. 2019. , 09:00 - 10:30

Lektor

Ivo Staněk Ivo Staněk

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail