(1) Lidé, rodina & společnost

Langšádlová/Rakušan: O profesionálech v dezinformačních kampaních (Číslo kurzu: B1003)

Souvisí klid a pohoda mé rodiny s kybernetickou bezpečností státu? Může nám někdo klid na práci, pro rodinu a čas na zábavu vzít?

Máme demokracii už navždy? Nebo se nás to netýká?

Nástup autoritářských režimů nám na příkladech ukazuje, jak křehká demokracie je a jaké důsledky pro nás, naše děti a rodiny, její ztráta může mít.

Jak pronikají cizí mocnosti a jaký mají vliv na území České republiky? Jak ovlivňuje, takzvaná hybridní válka život každého z nás? Jak na nás útočí „zbraně“ této novodobé války, ať už to jsou lži na Facebooku, štvavé řetězové maily nebo rozdělená a demoralizovaná společnost?

Pozvali jsme dvě osobnosti, poslance Helenu Langšádlovou a Víta Rakušana, kteří se těmto tématům dlouhodobě věnují. S cílem, zajistit pro každého z nás i pro naše rodiny spokojenější a klidnější život.

Situace se v poslední době tak vyhrotila, že naši demokratičtí politici ani aktivisti na to sami nestačí. Pojďme si vyslechnout názory našich politiků a doplňme náš kritický pohled dalším zajímavým a zasvěceným náhledem. A to je ten nejmenší první krok, který může udělat každý z nás.

Hybridní hrozby v širším kontextu

Vedle hlavního tématu probereme nevyhnutelně i další související témata, jako vliv Číny a Ruska, dezinformace, dostavba jádra, telekomunikace atd.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

Langšádlová/Rakušan: O profesionálech v dezinformačních kampaních

Místo konání

Club kino Černošice
Fügnerova 263
Černošice
25228

Club kino Černošice

Termín a čas

30. 05. 2019. , 19:00 - 21:00

Lektor


Langšádlová/Rakušan: O profesionálech v dezinformačních kampaních

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail