(6) Příroda, životní prostředí & cestování

Naše životní prostředí: Jsme opravdu v Evropě? (Číslo kurzu: A6018)

Jak daleko jsme se dostali za skoro 30 let od sametové revoluce. Jsme na tom dobře nebo méně dobře? Úspěchy a neúspěchy v oblasti životního prostředí, současné nejvážnější problémy, srovnání s Evropou. A jaký nás čeká vývoj do budoucna?

Profesor Bedřich Moldan se zabývá problematikou životního prostředí už několik desetiletí, dodnes pracuje jako vědecký pracovník. Pracoval v různých funkcích jako ministr životního prostředí, poslanec, senátor. Pracuje v řadě organizací, včetně mezinárodních a světových, zejména v rámci EU a OSN. Současně je profesorem pro ochranu životního prostředí na Univerzitě Karlově. Jeho poslední kniha má titul „Civilizace na planetě Zemi“, která je zároveň schválenou učebnicí pro střední školy. Tuto publikaci bude možné při přednášce zakoupit.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

Naše životní prostředí: Jsme opravdu v Evropě?

Místo konání

Club kino Černošice
Fügnerova 263
Černošice
25228

Club kino Černošice

Termín a čas

29. 11. 2018. , 19:00 - 20:30

Lektor

Prof. RNDr. Bedřich Moldan, CSc. Prof. RNDr. Bedřich Moldan, CSc.

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail