(3) Kultura, historie, umění & kreativita

Radkin Honzák – Humor jako lék na duši (Číslo kurzu: B1051)

MUDr. Radkin Honzák se opět vrací do Černošic, tentokrát v přednášce, kterou pořádá město Černošice ve spolupráci s Akademií Černošice. Pan doktor je řečník, který dokáže i to nejvážnější téma přednést vtipně a humorně. Jak to bude tentokrát, když hlavním tématem bude sám humor? Uvidíme, přijďte se podívat.

Podle pana doktora je smích velice zdravý. Snižuje stres, zlepšuje imunitu, umožňuje lepší relaxaci, zklidňuje organismus, tlumí bolest, ale má i psychosociální účinky, sbližuje lidi, otupuje hrany agresivity, činí společenství pevnější a odolnější.

Karel Čapek říká, že humor je něco jako pohled na svět obráceným dalekohledem, který problémy zmenšuje. Humor není jen smát se, humor je lépe věděti. Humor se nerodí z klidu a dobrého rozpoložení, ale někdy i z nouze a bolesti, které pomáhá překonávat.

Poslechněme si pana doktora, jaký je jeho pohled na humor a nechme se přeléčit nejen smíchem, ale i inspirovat jeho pohledem na život.

Pozor!

Pro registrované účastníky platí pravidlo, kdo dřív přijde, vybere si lepší místo.

Registrace na tuto akci je uzavřena. Pokud přijdete na akci bez rezervace, může se stát, že nebudete mít místo k sezení, v kritickém případě ani ke stání.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Tato událost je již plně obsazena.

← Návrat na kategorie kurzů

Radkin Honzák – Humor jako lék na duši

Místo konání

Club kino Černošice
Fügnerova 263
Černošice
25228

Club kino Černošice

Termín a čas

24. 03. 2019. , 18:00 - 19:30

Lektor

MUDr. Radkin Honzák, CSc. MUDr. Radkin Honzák, CSc.

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail