(4) Zdraví, pohyb & životní styl

Uvolni svou vnitřní sílu – chůze po žhavém uhlí, bubnování, střepy, … (Číslo kurzu: C7001)

Den napětí a vědomé práce s odvahou

Vybírám z anotace lektora: 
Opět po roce otvírám veřejný kurz „Poznej svou sílu… FIREWALKING“ v němž předávám to nejlepší ze sebe. Celý den se nese v duchu moudra „Co neprošlo smysly, nemůže být v mysli“. Kombinace fyzických překážek, emočního napětí a vědomého záměru vytváří ideální prostředí pro zrychlené učení, přepsání starých programů a uvolnění skrytého potenciálu.

Přechod přes žhavé uhlí je certifikovaná metoda založená na 40 letech výzkumu a praxe. Je to transformace, která je schopna posunout účastníky na vyšší úroveň a naučit je překonávat nemožné. Uvolní skrytý potenciál a energii.

8 hodin nabitého programu

Program začne krátkým úvodem do neurověd.

DRUM CIRCLE

Bubnování zvýší vaši schopnost koncentrace a vytvoří pocit sounáležitosti “kmene”. Hlavní přínos společného bubnování je propojení skupiny ve společném rytmu a společném naladění. To usnadní komunikaci, boří sociální bariéry, uvolní napětí, vytváří pocit sounáležitosti, důvěry a štěstí.

VIZE, AKTIVACE, FYZICKÉ PŘEKÁŽKY

Praktickým cvičením nastartujete skrytý potenciál. Holou rukou lámete dřevěné desky, o hrdlo ohýbáte železné pruty, bosky chodíte po střepech a na závěr o krk lámete ostré šípy.

PŘECHOD PŘES ŽHAVÉ UHLÍ

Společně postavíte a zapálíte hranici. Tančíte. Fyzická aktivační cvičení rozproudí vaši krev i vaši energii. Propojí mysl, tělo a srdce Suffijskou bojovou meditací či pádem do neznáma.

Hranice dohořela, koberec ze žhavého uhlí je připraven, stojíte před žhavým uhlím … a v klidu jej přejdete bez následků či popálenin!

Oslavíte zážitek. Po přechodu uhlí přichází rekapitulace transformačního zážitku a jeho převedení do týmových procesů. Zasadíte zkušenosti do kontextu a sdílení.

Kdo akci pořádá?

Facilitátor, pan Rezek již vedl dva úspěšné kurzy Občanské akademie Chození po střepech a Bubnování. Toto je samostatná nová akce z jeho nabídky.

Začátek je v sobotu ve 12 hod., konec cca. ve 20 hod. S sebou si vezměte: přezůvky do tělocvičny, svačinu, oblečení umožňující volný pohyb, (pozor na létající jiskry). První část programu se koná v rekonstruované Sokolovně, druhá část v zahradě a celém areálu Sokolovny.

Cena za celodenní akci je 2 000 Kč. V poplatku je obsažen honorář lektora a asistenta, licencované užití technik corporate firewalking a drum circle, zvukové techniky, spotřeba dřeva, zapůjčení bubnů pro všechny účastníky, dřevěné desky, železné ingoty a šípy.

Pořadatelem akce, zodpovědnou osobou i příjemcem poplatku je lektor Josef Rezek, který na mailu josef.rezek@gmail.com rád zodpoví veškeré případné dotazy. Akademie Černošice tuto akci zveřejňuje na žádost lektora v rámci zlepšení komunitního života bez nároku na odměnu a bez jakékoliv odpovědnosti.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

Uvolni svou vnitřní sílu – chůze po žhavém uhlí, bubnování, střepy, …

Místo konání

Sokol Černošice
Fügnerova 263
Černošice
25228

Sokol Černošice

Termín a čas

19. 10. 2019. , 12:00 - 20:00

Lektor

Josef Rezek Josef Rezek

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail