(5) Jazyky a akce v cizích jazycích

XING für Geschäftsleute (Číslo kurzu: A4031)

Podnikáte? Česká kotlina je pro Vás malá a vy hledáte nové trhy?

Kontakty, kontakty, kontakty.

Pokud se rozhodnete expandovat do zemí DACH (zkratka pro Německo, Rakousko a Švýcarsko), potřebujete kontakty. Bez nich se obchod nedá snadno vybudovat. Můžete se obrátit na různé zprostředkovatele, různé „zastupotechny“, ale pokud vám někdo nedoporučí prověřené firmy, můžete investovat značné sumy a výsledek tomu nemusí odpovídat.

V německy mluvících zemích je k dispozici placená profesní sociální síť XING, která vám umožní se dostat do nejvyšších pater rozhodujících osob, různých koncernů, obchodních sdružení a tam navázat přímo kontakty s osobami, které o nákupech rozhodují. Když víte jak.

O chytré strategii získávání kontaktů v německy mluvícím prostředí, strukturách byznysu, etice byznysu v této části Evropy i o rozdílech mentality mezi východo a západo evropany je tento kurz.

S ohledem na to, že se budeme bavit o obchodu s německy mluvícími zeměmi, vysvětlíme si některé důležité pojmy v němčině a naše pracovní plocha v XING bude německá, jsou pro kurz základy němčiny velkou výhodou. Všechny důležité pojmy si však vysvětlíme česky. Cílem kurzu je získat obchod a kontakty, není to kurz němčiny nebo konverzace.

Kurz je vhodný pro podnikatele, ředitele firem a prodejce, kteří chtějí nabídnout služby, software a výrobky v německy mluvících zemích. O online byznysu (e-shopy, amazon atd.) se zmíníme pouze okrajově.

Lektor vám předá praktické zkušenosti, které získal jako odpovědný za získávání zákazníků a vybudování nového obchodu v německy mluvících zemích jak v korporátu (firem typu BMW, Trumpf, Eurocopter, Acco-Fend) tak i středního stavu.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

XING für Geschäftsleute

Místo konání

Klubovna v bývalé hasičárně vedle Penny
Radotínská 1128
Černošice
252 28

Klubovna v bývalé hasičárně vedle Penny

Termín a čas

18. 10. 2018. , 19:00 - 21:00

Lektor

Ing. Václav Vojtěch Ing. Václav Vojtěch

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail