Jít nebo nejít za své hranice?

Kurz s názvem „Uvolni svůj potenciál“ s pracovním názvem“Chození po střepech“ má své první absolventy. Prozradím vám ještě, že odvahu prokázali všichni účastníci a záchranku jsme volat nemuseli.

Všech osm odvážlivců nejdřív seznámil lektor pan Josef Rezek s trochou teorie a tím, jaké existují hranice. Které jsou doopravdy a které máme jen v hlavě a vlastně si je jen namlouváme. Došlo i na známé tvrzení, že občas je třeba jít za hranice, neboť jinak nevíme, kde ty hranice jsou.

 

 

Ono se to snadno řekne, že plno hranic si děláme pouze v naší hlavě. Když se ale ozvalo řinčení a třeskot střepů a na zemi se ocitla hromada čerstvě namlácených střepů, začala být situace vážná. Nicméně, z mého pohledu se jeden účastník za druhým naprosto bez váhání vyzul, a bosý přešel přes hromadu střepů. Někteří si dokonce přechod „užívali“ a udělali pár kroků tam a zpátky. Takže podívejme se na ohlasy účastníků, ty jsou směrodatné.

Ohlasy účastníků

dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za první přednášku černošické akademie … závěrečná praktická ukázka po střepech byla super, protože mi opravdu pomohla v překonání nějakého vnitřního strachu, který se týká strachu ze změn a zřejmě i strachu z bolesti. 2 roky jsem odkládala vážnou operaci očí a minulý týden mi odoperovali už druhé oko a vše jsem zvládala velmi dobře, zatím jsem tedy ve stádiu doléčování ale už nyní vidím podstatně lépe než před kurzem. Takže zdravím a mějte se hezky. 

Vykročení do neznáma, a pak pocit, že jsem to skutečně udělal, i přes určité riziko, byl povznášející 🙂 

… byl kurz zajímavý a pan lektor sympatický. Nemůžu říct, že bych se hned po jeho absolvování někam výrazně posunula (to jsem ani po hodinové přednášce nečekala), ale začala jsem občas na určité věci jinak nahlížet a jinak o nich přemýšlet, takže za mě super. 

Musím říct, že nikde jinde se mi nepoštěstilo chodit po střepech jako tady v akademii. Zážitek to byl silný a neopakovatelný.  … Samotné finále bylo překonat svůj strach a přejít po koberci střepů. Netušila jsem, že v sobě najdu vůbec odvahu. Vyplatilo se! Co dodat na závěr – popřát akademii další kurzy, které se vryjí hluboko do paměti. Já sama se těším na další!


Komentáře


← Zpět na výpis aktualit

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail