Psychopati mezi námi – Radkin Honzák

psychopati

Akce – přednáška z 29. 10. 2018

Škoda, že psychopati nechodí označeni tak, aby je člověk na první pohled rozeznal. Právě naopak, chodí zakukleni, matou nás svým chováním a často jim podlehneme, samozřejmě v dobré víře. A pak nás manipulují a manipulují. Tomuhle riziku jsme chtěli předejít a proto jsme pozvali experta na slovo vzatého, pana MUDr. Radkina Honzáka. Měl nám objasnit, jak psychopaty poznáme, jaký je jejich cíl a jednoduše řečeno, co my, nepsychopati s tím můžeme dělat.

 

Kandidáti na psychopaty

 

Člověk by si myslel, že psychopaty budou hlavně výrazní politici. Zde nám ale přednášející rozšířil obzor. Jsou to většinou ti, kteří se neřídí psanými pravidly.  Na obrázku to vidíme jasně, kdo je ten hlavní kandidát na psychopata. Jsou to mezi jinými příslušníci sekt, prostitutky, šílenci, vynálezci, zločinci a … přece jen i politici.

Jak se politici projevují, jaká jsou rizika našeho napojení na psychopaty, zůstává tajemstvím pro účastníky akce. 

A protože pan doktor byl nadšen prostředím, které mu černošičtí občané přichystali (přes 60 účastníků), přislíbil i další přednášku v letním semestru.

My se rozhodneme, zda tématem budou Psychopati 2, nebo některé další zajímavé téma z repertoáru pana doktora Radkina Honzáka. Pošlete nám své návrhy, vezmeme je v úvahu.

 


Komentáře


← Zpět na výpis aktualit

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail