Zápis do kurzů Občanské akademie zahájen

Tradá! Zápis do podzimního semestru 2018/2019 byl zahájen 1. 10. 2018. Jak přihlašování funguje?

Je to jednoduché.

U každého kurzu, který už má potvrzené datum, prostory i lektora najdete rezervační formulář. Tam uveďte počet míst, která chcete rezervovat, vyplňte údaje (ty jsou důležité zvláště proto, aby v případě změny kurzu, třeba přestěhování do větších prostor) jsme vás mohli včas informovat. Pak zvolíte počet vstupenek, odsouhlasíte ochranu dat a obchodní podmínky a kurz je pro vás rezervován,

Rezervace je důležitá.

Přijít na poslední chvíli se nevyplácí. Je možné, že více lidí chce přijít na poslední chvíli a nepřihlásí se. Pak může dojít k tomu, že s ohledem na málo přihlášených bude kurz zrušen.

V případě zájmu rezervujte hned.

Proto je lepší, se v případě zájmu hned zaregistrovat a pak případně odhlásit, než čekat na poslední chvíli.

A co občané bez internetu?

I ti mají možnost se přihlásit. Mohou zavolat na telefon 773 871 718 a přihlásit se telefonicky (číslo je uvedeno ve všech článcích v Informačních listech) nebo zajdou na městský úřad do knihovny a tam za ně přihlášku vyplní paní knihovnice.

Co se bude konat v příštích 3 týdnech? Zde je program:

Bližší info na webu Akademie nebo zde.

Program je na webu a brzo k němu přibude přehlednější informace s termíny. Zatím uvádím program na prvé tři týdny Akademie.

Za tým Občanské akademie Černošice se s vámi těším na shledanou při slavnostním zahájení 10. 11. 2018 v Club kinu od 18 hodin a pak v jednotlivých kurzech.
V. Vojtěch


Komentáře


← Zpět na výpis aktualit

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail