(2) Zaměstnání, kariéra & podnikání

Jak efektivně vést porady (Číslo kurzu: B2021)

Taky si někdy po poradě říkáte „To zase bylo. Přehlídka ztraceného času, nic se nevyřešilo, zase jsme se nic nedozvěděli, nedostali jsme se ke slovu…“.

Zajímá vás, jak to udělat lépe, co je důležité při přípravě a vedení porady tak, že bude mít smysl a bude efektivní?

Tak to jste tady správně. Název tohoto kurzu je stejný jako bestseller autorky Evy Kaňákové, která přijde osobně a podělí se s Vámi o zkušenosti a tipy, jak na to!.

A budete mít  možnost položit Evě i své konkrétní dotazy k vedení porad, aby se Vám dařilo zvýšit jejich efektivnost a tím i efektivitu Vaší firmy nebo Vaší živnosti.

Zkušená lektorka, facilitátorka, konzultantka a koučka Eva Kaňáková se věnuje osobnímu rozvoji a efektivitě ve firmách systematicky od roku 1994. Její specializací je vedení porad metodou mastermindigu, osobní a profesní koučink a lektorování měkkých a manažerských dovedností pro začínající i zkušené manažery.


Rezervace

Zaujal vás tento kurz? Potom si prosím rezervujte místo.

Pokud přijdete bez rezervace, může se stát, že kurz byl zrušený (protože i ostatní rezervaci odkládali a nepřihlásilo se dost účastníků) nebo se na něj nedostanete, protože je plno. Pokud vás tedy kurz zajímá, nic neodkládejte a přihlaste se hned.

Rezervace jsou uzavřeny.

← Návrat na kategorie kurzů

Jak efektivně vést porady

Místo konání

Klubovna v bývalé hasičárně vedle Penny
Radotínská 1128
Černošice
252 28

Klubovna v bývalé hasičárně vedle Penny

Termín a čas

1. 11. 2018. , 17:30 - 19:00

Lektor

Eva Kaňáková Eva Kaňáková

Sdílejte akci

Poslat e-mailem

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail