Pozdravme se s úsměvem

Letním happeningem!

Jeho součástí je pozdrav a úsměv. Pro začátek stačí, když se v Černošicích na chodníku, v obchodě nebo na nádraží jako sousedé pozdravíme, a přitom se na sebe hezky usmějeme. A den bude hned lepší. Tu a tam najdete po Černošicích letáky, které vám akci připomenou.

Černošice občanská akademie

A co z toho máte?

Úsměvem podpoříte rozjezd společné akce, která vnese do naší komunity novou energii a nové impulzy. Umožní nám poznat, kolik skvělých sousedů v Černošicích máme, o kterých jsme možná ani nevěděli.

A to není vše.

Víte, že se při každém úsměvu do vašeho těla vyplaví endorfin, hormon štěstí? Tím se také sníží stresové hormony, zlepší krevní oběh, zvýší imunita a předejde se celé řadě dalších chorob. Takže uděláte také něco pro své zdraví.

Úsměv dodá mozku čerstvý kyslík a zlepší paměť i vaši náladu. Takže uděláte něco pro svoji pohodu.

Z toho, že naše město a naše komunita bude vzkvétat, budeme profitovat my všichni. Zúčastníme se zajímavých akcí, potkáme zajímavé lidi, osobně se rozvíjet a třeba i vylepšovat svoji kariéru. Takže, do třetice, uděláme něco pro svůj pestřejší život.

Proto se vyplatí účastnit se akce Pozdravme se s úsměvem a sledovat v Informačních listech a na vývěskách přípravy na zahájení podzimního semestru.

Start Akademie je již v říjnu 2018

Již dnes si v kalendáři rezervujte datum 11. 10. 2018 pro slavnostní zahájení Akademie v Club kině. Je na co se těšit. Detailní program najdete včas v programu Club kina i Informačním listu.


Komentáře


← Zpět na výpis aktualit

Nové kurzy na e-mail

Dostávejte informace o nových kurzech na e-mail